Tursan Yapı
HİZMETLER
Seramik - Fayans
Seramik - Fayans Satışa sunmuş olduğumuz seramik ve fayanslar ile banyonuz veya mutfağınız yeni ve ferah bir görünüme sahip olacak.
 
tümü »
 
Banyo Dolabı
Banyo Dolabı Kullandığımız 1. sınıf kalitedeki malzemeler sayesinde artık sizde şık bir banyo görünümüne sahip olabileceksiniz.
 
tümü »
 
 
Mutfak Dolabı
Mutfak Dolabı Mutfak dolaplarında kullandığımız A sınıfı malzemeler ile sektörde adımızdan çokça söz ettirmeyi başardık.
 
tümü »
 
Duşakabin
Duşakabin Firmamız duşakabin sektöründeki liderliği ile adından çok söz ettirmiştir. Satmış olduğu ve satmakta olduğu ürünler ile bir çok müşteriden tam not almayı başarmıştır.
 
tümü »
 
 
Cam Balkon
Cam Balkon Cam balkon satışı yapan firmamız bu alanda ki tecrübesi ve kalitesiyle öne çıkmaktadır. Bir çok insanın ilk tercihi olmuştur.
 
tümü »
 
Küpeşte
Küpeşte Küpeşte sektöründeki firma çokluğuna rağmen sektördeki kapatılamayan kalite ve samimiyet açığını Tursan Yapı olarak kapatıyoruz.
 
tümü »
 
 
Laminant Parke
Laminant Parke Laminant parke üretim ve satışlarında firma olarak önemli bir konuma sahibiz. Üretmiş olduğumuz laminant parkeler sayesinde daha estetik ve şık bir zemine sahip olabileceksiniz.
 
tümü »
 
İnşaat Malzemeleri
İnşaat Malzemeleri İmalat ve satışını yaptığımız kaliteli inşaat malzemeleri ile hizmetinideyiz. Üretim aşamasından satış aşamasına kadar her kısımda kaliteyi ön planda tutarak sizleri memnun edebilmeyi hedefledik.
 
tümü »
 
 
 
Pro WEB